Doprava

Vážení zákazníci,

přepravu většiny Vašich objednávek pro nás zajišťují smluvní obchodní partneři. Volba přepravce, který Vám doručí objednávku, je na rozhodnutí provozovatele e-shopu Originální interiéry (www.oiio.cz). Cena přepravy ve Vaší objednávce je závazná, název přepravce je pouze orientační.

V případě rozvozů menších balíků do 50, resp. 30 kilogramů váhy se obracíme na společnosti Geis Parcel CZ a General Logistics Systems Czech Republic (GLS).

Těžší a objemnější zásilky vám doručí kurýři/řidiči nákladních aut společnosti Toptrans.

Z důvodu naší snahy o Vaši maximální spokojenost poskytujeme přepravu Vámi objednaného zboží v hodnotě od 1 490,- Kč v rámci celé ČR ZDARMA – neplatíte za ni. Cena přepravy u nákupů v hodnotě do 1 489,- Kč činí 150,- Kč

Zákazníkům ze Slovenska poskytujeme přepravu ZDARMA při nákupu od 400,- EUR. Nákupy v hodnotě do 399,90 EUR přepravujeme za jednotných 40,- EUR.

Pozn. 1: Pokud jste při modelaci vaší objednávky zvolili možnost platby NA DOBÍRKU, zaplatíte kupní cenu kurýrovi/ řidiči HOTOVĚ při převzetí zboží.

Pozn. 2: Všechny varianty přepravy zahrnují povinnost kurýra/řidiče umístit zásilku BEZPLATNĚ za první uzamykatelné dveře.

Pozn. 3: Zajistíme pro Vás vynášku balíku do vyšších poschodí, cena je ovšem individuální a odvíjí se od váhy zásilky, počtu balíků a konkrétního poschodí. V případě zájmu o tuto službu nás, prosím, kontaktujte na adrese: info@oiio.cz. Případnou vynášku menších zásilek doporučujeme řešit osobně s konkrétním kurýrem/řidičem.

Pozn. 4: Zajistíme pro Vás montáž nového nábytku a demontáž, případně i odvoz a likvidaci Vašeho starého nábytku. Na konkrétních podmínkách a ceně této služby se domluvíme, pokud nám napíšete na adresu: info@oiio.cz.

Pozn. 5: Pokud pochybujete o stavu doručené zásilky, rozbalte ji v přítomnosti kurýra/řidiče. Potvrdí-li se Vaše obava, že došlo k poškození obsahu některého z balíků, zásilku, prosím, NEPŘEBÍREJTE.

Před uskutečněním objednávky do dalších zemí mimo ČR a SR nás, prosím, písemně kontaktujte na adrese: info@oiio.cz.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Váš nákup.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.