Doprava

Vážení zákazníci,

přepravu většiny Vašich objednávek pro nás zajišťují smluvní obchodní partneři. Volba přepravce, který Vám doručí objednávku, je na rozhodnutí provozovatele e-shopu Originální interiéry (www.oiio.cz). Cena přepravy ve Vaší objednávce je závazná, název přepravce je pouze orientační.

Dopravu v rámci ČR poskytujeme za těchto podmínek:

1. U nákupů produktů o hmotnosti DO 30 kilogramů za cenu 250,- Kč vč. DPH (zajišťuje společnost General Logistics Systems Czech Republic,s.r.o.).
2. U nákupů produktů o hmotnosti OD 30 kilogramů za cenu 600,- Kč vč. DPH (zajišťuje společnost Toptrans EU,a.s.).
3. U nákupů produktů v hodnotě 10 001,- Kč a vyšší za cenu 0,- Kč - ZDARMA.

Dopravu na Slovensko (platba za zboží a přepravu možná pouze předem převodem na účet) poskytujeme za těchto podmínek:

1. U nákupů produktů v hodnotě do 499,90 EUR za cenu 40,- EUR vč. DPH (zajišťuje společnost Toptrans EU,a.s..)
2. U nákupů produktů v hodnotě od 500 EUR za cenu 0,- Kč - ZDARMA (zajišťuje společnost Toptrans EU,a.s.)

Pozn. 1: Pokud jste při modelaci vaší objednávky zvolili možnost platby NA DOBÍRKU, zaplatíte kupní cenu kurýrovi/ řidiči HOTOVĚ při převzetí zboží.

Pozn. 2: Všechny varianty přepravy zahrnují povinnost kurýra/řidiče umístit zásilku BEZPLATNĚ za první uzamykatelné dveře.

Pozn. 3: Zajistíme pro Vás vynášku balíku do vyšších poschodí, cena je ovšem individuální a odvíjí se od váhy zásilky, počtu balíků a konkrétního poschodí. V případě zájmu o tuto službu nás, prosím, kontaktujte na adrese: info@oiio.cz. Případnou vynášku menších zásilek doporučujeme řešit osobně s konkrétním kurýrem/řidičem.

Pozn. 4: Zajistíme pro Vás montáž nového nábytku a demontáž, případně i odvoz a likvidaci Vašeho starého nábytku. Na konkrétních podmínkách a ceně této služby se domluvíme, pokud nám napíšete na adresu: info@oiio.cz.

Pozn. 5: Pokud pochybujete o stavu doručené zásilky, rozbalte ji v přítomnosti kurýra/řidiče. Potvrdí-li se Vaše obava, že došlo k poškození obsahu některého z balíků, zásilku, prosím, NEPŘEBÍREJTE.

Před uskutečněním objednávky do dalších zemí mimo ČR a SR nás, prosím, písemně kontaktujte na adrese: info@oiio.cz.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Váš nákup.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.