Platba

V současnosti je možné za zboží od nás zaplatit následujícími způsoby:

1. Hotově při převzetí / dobírka

Tuto formu úhrady nabízíme pouze zákazníkům z Česka. Za zboží zaplatíte teprve ve chvíli, kdy vám ho doručí kurýr. Úhradu lze provádět pouze hotově.

2. Bankovním převodem

Tento způsob úhrady požadujeme od zákazníků ze zahraničí (včetně Slovenska), využít ho mohou (nemusí) také zákazníci z ČR. Výslednou částku poukážete na náš účet vedený u UniCredit Bank Czech Republic, a.s., číslo účtu 450 463 483/ 2700. Nejprve ale vyčkejte na písemné nebo telefonické potvrzení, že Vámi objednané zboží máme právě skladem! Děkujeme za pochopení. Variabilní symbol platby se generuje automaticky a naleznete ho v kopii Vaší objednávky. Ta Vám bude záhy po odeslání objednávky doručena na Vámi zadaný e-mail. Zboží bude expedováno ihned po obdržení platby.

3. Kombinovaná úhrada

Tento způsob platby se vztahuje na zboží, které pro vás vyrábíme na zakázku. Na základě zálohové (proforma) faktury požadujeme úhradu zálohy ve výši 60 % z dohodnuté ceny nábytku. Zálohu poukážete na náš účet vedený u UniCredit Bank Czech Republic, a.s., číslo účtu 450 463 483/ 2700. Zbylých 40 % z ceny pak zaplatíte hotově při převzetí.


Fakturu s veškerými zákonnými náležitostmi Vám zašleme společně se zbožím, případně ji dodatečně doručíme elektronickou poštou na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Jsme plátci daně z přidané hodnoty (DPH).

Ve věci případného požadavku na snížení kupní ceny nás kontaktujte písemně na: michal@oiio.cz, případně telefonicky na čísle: 777 739 818.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.